kalendar2015_b

Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського стане центром надання інформації про права людини

karuden1 За результатами конкурсу «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці» програми «Бібліоміст» та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського отримала перемогу та стане центром надання інформації про права людини.
Конкурс направлений на сприяння активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом надання бібліотекам медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини.
Початковим етапом реалізації проекту став тренінг для модераторів кіноклубів Docudays UA 4-5 листопада 2015 р. в м. Київ. Модератор нашого кіноклубу Грицишина О.О. ознайомилася з особливостями створення та роботи кіноклубу, як підготувати кінопоказ та пройшла практичні заняття з методики проведення дискусій.
Перемога в даному конкурсі надала змогу: відкрити на базі обласної наукової бібліотеки кіноклуб документального кіно, долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA та у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA для показу в молодіжних та дорослих аудиторіях. Перегляд кінофільмів буде супроводжуватися правопросвітницькими заходами: дискусіями та обговореннями, зустрічами з експертами та правозахисниками.
Зараз ми готуємо бібліотечний простір та фахівців для проведення зустрічей у клубі. У заходах, що супроводжуватимуть показ відеофільмів, відбудуться зустрічі з цікавими особистостями – громадськими діячами, правозахисниками, журналістами, активістами громадських організацій тощо.

Інформація про життєдіяльність клубу буде висвітлюватися на веб-сторінці бібліотеки http://ounb.km.ua/.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728