kalendar2015_b

Тиждень права у бібліотеці

Дотримання прав і свобод людини є одним з найважливіших принципів Незалежної української держави. Поширення правових знань серед населення, формування у громадян правової свідомості і правової культури, поваги до закону, прав і свобод людини один із пріоритетних напрямків роботи Хмельницької обласної наукової бібліотеки імені Миколи Островського
В рамках Всеукраїнського тижня права на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р, в період з 7 по 12 грудня в бібліотеці відбулися заходи правознавчого спрямування.
Зустріч з юристами, громадськими діячами, представниками органів державних органів за темою «Захист прав людини в Україні». Під час зустрічі висвітлено та обговорено основні аспекти реалізації та захисту прав людини. Присутні переглянули тематичні документальні фільми «Історія прав людини» та «Південний кордон», ознайомились з виставкою інформаційно-правових матеріалів.
IMG_4045Два правових всеобучі «Захист прав людини – гарантія правової держави». Під час проведення обговорювалися питання прав і обов’язків людини, проблеми їх дотримання в Україні. Юристи Хмельницької обласної громадської організації «Центру правового захисту» та Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли про зміст міжнародних актів у галузі права.
Протягом тижня діяла виставка інформаційних матеріалів «На допомогу правовій освіті населення», мета якої – набуття громадянами обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні, необхідних для реалізації прав і свобод людини.
Бібліотека отримала перемогу у спільному конкурсі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Програми Bibliomist «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці». Перемога в конкурсі дає можливість використовувати для показу колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA в молодіжних та дорослих аудиторіях. Перегляд кінофільмів буде супроводжуватися правопросвітницькими заходами: дискусіями та обговореннями, зустрічами з експертами та правозахисниками.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728