kalendar2015_b

Автору гімну Євросоюзу присвячується

16 грудня в Кам’янець-Подільській міській дитячій школі мистецтв відбувся мистецько-пізнавальний вечір приурочений 245-ти річчю з дня народження великого німецького композитора епохи класицизму Людвіга ван Бетховена «Доля, що постукала у двері».
Юні любителів справжнього класичного мистецтва, яке не втратило своєї цінності на протязі багатьох століть, завітали до класу викладача Світлани Вітковської, щоб торкнутися шедеврів світової музичної культури, яка формувала в багатьох майбутніх поколіннях витончений музичний смак.
Гості заходу отримали можливість переглянути відеопрезентацію, яка висвітлювала життєвий та творчий шлях композитора, а також ще раз насолодитися грандіозною гармонією музичної спадщини Бетховена. Записи найвідоміших колективів світу чергувалися з виступами, які підготували учні школи: Кухар Даша, Мельник Вікторія (викладач Ольга Кріль) та викладачі: Яна Хмелюк, Ірина Шпортак, Валентин Луценко, Оксана Бордюк та Лілія Дюкар. Глядачі відзначили суттєві зміни в творчості віденського класика, які відбулися після втрати слуху, але життєва криза відобразилася на творчості ще більшим поглибленням майстерності і філософської думки.
Вершиною творчості Бетховена справедливо вважається Дев’ята симфонія, яка включає в себе частину «Ода до радості», поеми Фрідріха Шиллера, текст якої виконується солістами та хором в останній частині. Вперше в історії музики композитор використав в симфонії голос в одному ряду з інструментами. Фрагмент «Ода до радості» в аранжуванні Герберта фон Караяна відома в усьому світі як Гімн Євросоюзу.

Бетхвен

IMG_0987

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031