kalendar2015_b

Робімо добро, творімо красу…

«Робімо добро, творімо красу…» – так називається перша персональна виставка Ганни Єрменчук-Гручман в стінах Хмельницького обласного художнього музею.
Ганна Михайлівна – член Національних спілок художників та майстрів народного мистецтва України. Мисткиня є активною учасницею місцевих, обласних, всеукраїнських виставок, міжнародних пленерів та симпозіумів з декоративно-прикладного мистецтва. Окрім численних групових, на її рахунку шість персональних виставок, три з яких – у Хмельницькому.
Ганна Михайлівна розвиває традиції косівського народного розпису. У ньому переважають коричневі барви в поєднанні з жовтуватими та зеленими кольорами на білому тлі. Основні елементи косівського розпису – квіти, візерунки, що переходять у геометричний орнамент; птахи та зображення людей у національному вбранні. Майстриня прагне, аби її твори були близькі та зрозумілі глядачам. Її мистецтво несе любов, адже йде від самого серця, знання життя та народної мудрості.
До експозиції увійшло 60 творів, серед них: 20 робіт декоративного розпису, 13 писанок, 14 травленок, 8 декоративних тарелів, 4 миски, глек.
Доповнюють дану експозицію декоративні розписи та розписи на склі учнів художниці, що представлені у галереї «На Проскурівській» (всього 14 робіт). Завдяки своєму педагогу вони активно беруть участь у всеукраїнських та обласних конкурсах, майстер-класах, де посідають призові місця. За минулі п’ять років діти отримали більш ніж 90 дипломів, у тому числі і лауреатів премії ім. Людмили Мазур «Подільська палітра».

Виставка триватиме до 20 січня
unnamed

index

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728