kalendar2015_b

Голокост – пам’ять і попередження

Друга світова війна -   найтрагічніша  сторінка  в історії людства. Вона принесла непоправні втрати, фізичні і моральні муки мільйонам людей в усьому світі.  27 січня 1945 року з нацистського концентраційного табору Аушвіц-Біркенау було звільнено сім тисяч в’язнів. Цей день став символом перемоги життя над смертю. І тому щорічно 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.холо2
Про страшні події періоду Другої світової війни старшокласників колегіуму  № 16 познайомили під час вечора – спогаду “Скорботною пам’яттю свічка горить”, який провели бібліотекарі відділу періодики  і соціокультурної роботи  обласної бібліотеки для юнацтва спільно з Хмельницьким благодійним фондом “Хесед- Бешт”. Організатори провели вечір у Музеї Голокосту, який знаходиться  у приміщенні общинного центру “Тхія”. Сім виставок Музею представляють унікальні документи, фотографії, речі загиблих під час Другої світової війни. Трагічні події минулого представлені тут життєвими трагедіями єврейського населення, наших земляків. холо1З експозицією музею старшокласників знайомив менеджер з інформації фонду “Хесед Бешт” В’ячеслав Нагнибіда. Приємно відзначити увагу, розуміння і вболівання, з якими юні читачі  поставилися до теми катастрофи і трагізму приречених на смерть людей.
Завідувачка відділом періодики  Ірина Міщенко представила коментований огляд  видань про трагедію євреїв в роки Другої світової війни з фонду бібліотеки. На сторінках книжок автори  ставлять читачам чимало запитань, спонукають до роздумів, вчать співчувати і пам’ятати, що кожен народ  - особливий, з власними традиціями і історичним минулим.
Для читачів бібліотеки була представлена книжкова виставка “Голокост : пам’ять і попередження”.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Січень 2018
П В С Ч П С Н
« Гру    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031