Минулої суботи в обласному центрі у костелі “Ісуса Христа – Царя Всесвіту” відбувся перший фестиваль польської культури “Перлина Поділля”. Учасників фесту привітала Валентина Граділь, заступник начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.
Взяти участь у заході приїхали члени польських товариств з усієї області. У їх виконанні звучали вірші та пісні польською мовою. Також виступили хореографічні колективи та театральні аматорські гуртки.
![перл2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/перл2-300x199.jpg)
Для усіх присутніх лунала музика відомих польських композиторів.Запрошені гості зазначили, що фестиваль покликаний сприяти розвитку культур та зміцненню українсько-польських стосунків.
Організаторами заходу виступили члени хмельницької спілки поляків при костелі “Ісуса Христа – Царя Всесвіту” та культурно-просвітницького центру імені Юліуша Словацького.
![перл4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/перл4-300x199.jpg)
Захід відбувся за участі представників громадських організацій національних меншин, гостей із Вінницького консульства Республіки Польща, працівників органів державної влади, пересічних громадян, ЗМІ.
![перл5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/01/перл5-300x199.jpg)