kalendar2015_b

“Сурми над Бугом”

25-26 березня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся І Регіональний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів ПСМНЗ “Сурми над Бугом”.сурми1
Організаторами конкурсу виступили: управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницьке музичне училище імені В.І.Заремби, предметно-циклова комісія “Оркестрові духові та ударні інструменти”.сурми4
Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня виконавської майстерності учнів, збереження, популяризація та подальший розвиток української школи гри на духових та ударних інструментах, популяризація творів українських та зарубіжних композиторів, обмін досвідом та інноваційними ідеями провідних педагогів.сурми7
Участь у конкурсі взяли учні ПСМНЗ у трьох номінаціях:
– “Дерев’яні духові інструменти”: флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон;
– “Мідні духові інструменти”: валторна, труба, тромбон (тенор/баритон), туба;
– “Ударні інструменти”: ксилофон, малий барабан (старша вікова категорія).сурми6
У молодшій віковій категорії (25 березня) взяли участь 60 учнів з 19 ПСМНЗ області, у старшій (26 березня) – 37 учасників з 21 школи.сурми8
Оцінювало виконавську майстерність конкурсантів професійне журі. До його складу в номінації “Дерев’яні духові інструменти” увійшли: голова журі – завідувач ПЦК Добринчук М.В., заслужений працівник культури України, директор Нетішинської міської школи мистецтв Сиваківська І.М., викладачі училища Новаковська М.В., Тукало В.В., Репецький В.П.сурми9
До складу журі в номінації “Мідні духові інструменти”, “Ударні інструменти” увійшли: викладач ХДШМ Ожеван В.В., викладачі училища Кашперський В.П., Безнюк Т.В., Гуцал О.П., Олійник Л.А., Прохніцький М.М.сурми5
Конкурс “Сурми над Бугом” завершив свою  роботу заключним Гала-концертом за участю юних музикантів – переможців конкурсу, а також представив кращих солістів та ансамблі студентів відділу “Оркестрові духові та ударні інструменти”.  З вітальним словом до учасників та переможців конкурсу звернулись директор Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Бернацький В.Ю. та голова журі конкурсу,  завідувач відділу “Орккестрові духові та ударні інструменти” Добринчук М.В.
Журі визначило лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломантів конкурсу у кожній віковій категорії та номінації.сурми3
Переможців було відзначено грамотами, дипломами та спеціальними призами.сурми2
Гран-прі конкурсу здобули:
- Яцковський Владислав – учень Хмельницької ДМШ №1 ім. М.Мозгового (ударні інструменти, молодша вікова категорія). Викладач – Прохніцький М.М., концертмейстер – Прохніцька О.Л.;
- Максимчук Руслан –  учень Грицівської ДМШ (туба, старша вікова категорія).  Викладач– Лінник В.В., концертмейстер – Герасимюк Арк. М.;
- Клюєв Єгор  – учень Хмельницької ДМШ №1 ім. М.Мозгового (ударні інструменти, старша вікова категорія). Викладач  – Прохніцький М.М., концертмейстер – Прохніцька О.Л.
Підсумковим святковим акордом Гала-концерту став виступ духового оркестру під керівництвом Олександра Гуцала.
Демонструючи свою виконавську майстерність для юних музикантів, студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби прагнули зміцнити у свідомості та серцях конкурсантів велику любов до своїх музичних інструментів, до музики та до наполегливої праці над собою.
Завершення конкурсу стало стартом для досягнення нової мистецької мети для молодих талановитих учнів та їх наставників, а для організаторів окреслило низку важливих фахових питань, які потребують подальшого розвитку.

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Взяло участь 60 учасників із 19 ПСМНЗ області.
Номінація “Дерев’яні духові інструменти”
І місце – Маринчук Мар’яна (флейта) – Нетішинська ШМ, викладач Сиваківська І.М.
Басараб Михайло (саксофон) – Нетішинська ШМ, викладач Козачок І.С.
ІІ місце – Савка Анастасія (флейта) – Хмельницька ДШМ, викладач Таранчук Ю.В.
Пастушенко Поліна (флейта) – Хмельницька ДШМ, викладач Таранчук Ю.В.
Марценюк Юрій (кларнет) – Теофіпольська ДМШ, викладач Васерман М.Г.
ІІІ місце – Гольц Генрієтта (флейта) – Нетішинська ШМ, викладач Сиваківська І.М
Копчинський Владислав (кларнет) – Хмельницька ДМШ № 3, викладач Дячук В.О.
Дмитрук Вікторія – Хмельницька ДМШ №2 (саксофон), викладач Манькевич А.М.

Номінація “Мідні духові інструменти”
І місце – Калабський Іван (труба) – Нетішинська міська ШМ, викладач Борінов В.М.
Німцович Павло (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Ожеван В.В.
Мельник Андрій (труба) – Теофіпольська ДМШ, викладач Васерман М.Г.
Сиротенко Богдан (труба) – Шарівська ДМШ, викладач Гжегожевський В.Е.
Бурик Віталій (туба) – Ізяславська ДШМ, викладач Мороз Б.М.
ІІ місце – Безвух Тарас (труба) – Шарівська ДМШ, викладач Гжегожевський В.Е.
Мислицький Богдан (труба) – Хмельницька ДМШ № 1, викладач Бабич Ю.М.
Мислицький Володимир (труба) – Хмельницька ДМШ № 1, викладач Бабич Ю.М.
Баран Назар( альт) – Хмельницька районна ДМШ, викладач Замойський Р.Л.
Сівко Яна (тромбон) – Хмельницька ДМШ № 1, викладач Бабич Ю.М.
ІІІ місце – Безносюк Євген (труба) – Красилівська ДМШ, викладач Ткачук А.І.
Васкевич Аркадій (труба) – Нетішинська міська ШМ, викладач Борінов В.М.
Онищук Данило (труба) – Хмельницька ДМШ-С , викладач Гановський В.В.
Чалий Артем (баритон) – Хмельницька районна ДМШ, викладач Замойський Р.Л.
Тютімов Артем (туба) – Хмельницька районна ДМШ, викладач Замойський Р.Л.

Номінація “Ударні інструменти”
Гран-прі – Яцковський Владислав – Хмельницька ДМШ №1, викладач Прохніцький М.М.
І місце – Калашнікова Дана – Хмельницька ДМШ №1, викладач Прохніцький М.М.
ІІ місце – Горобняк Юрій – Хмельницька ДШМ, викладач Галянт Д.В.
Ромашок Вячеслав – Красилівська ДМШ, викладач Ткачук А.І.
ІІІ місце – Данилюк Андрій – Красилівська ДМШ, викладач Ткачук А.І.
Ковальчук Даниїл – Хмельницька ДШМ «Райдуга», викладач Русінов І.Є.
Бєлий Ілля – Хмельницька ДМШ №1, викладач Прохніцький М.М.

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Представлено – 21 школа (37 учасників):
Номінація “Дерев’яні духові інструменти”
І місце – Балтажи Юлія (флейта) – Нетішинська ШМ, викладач Сиваківська І.М.
Васильєв Ростислав (кларнет) – Хмельницька ДМШ № 1, викладач Думанський В.Г.
Войтов Назар (саксофон) – Смотрицька ДМШ, викладач Муляр В.Ф.
ІІ місце – Майдан Вадим (кларнет) – Хмельницька ДМШ № 1, викладач Думанський В.Г
Горбатенко Олексій (саксофон ) – Хмельницька ДМШ № 2, викладач Прохніцький І.М.
ІІІ місце – Гайдай Мар’ян (кларнет) – Хмельницька ДМШ-С , викладач Кабанчук А.В.
Кравчук Василь (кларнет) – Теофіпольська ДМШ, викладач Васерман М.Г.
Мазур Тарас (саксофон) – Городоцька ДМШ, викладач Пулик В.В.

Номінація “Мідні духові інструменти”
Гран-прі – Максимчук Руслан (туба) – Грицівська ДМШ, викладач Лінник В.В.
І місце – Ляшук Михайло (баритон) – Ізяславська ДШМ, викладач Мороз Б.М.
Доманський Давид (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Бойчук О.В.
Дондиль Віталій (труба) – Теофіпольська ДМШ, викладач Гуменюк В. І.
Рачок Роман (труба) – Ізяславська ДШМ, викладач Мороз Б.М
ІІ місце – Калашнюк Андрій (труба) – Нетішинська міська ШМ, викладач Борінов В.М.
Ковальчук Роман (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Ожеван В.В.
Побережний Олександр (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Ожеван В.В.
Слободян Микола ( труба) – Хмельницька ДМШ №1 , викладач Бабич Ю.М.
ІІІ місце – Гуна Андрій (труба) – Хмельницька ДМШ №1, викладач Ожеван В.В.
Кузмінчук Віталій (труба) – Славутська ДШМ, викладач Трубай М.Д.
Пасатюк Даниїл (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Бойчук О.В.
Рогатюк Костянтин (труба) – Хмельницька ДШМ, викладач Ожеван В.В.

Номінація “Ударні інструменти”

Гран-прі – Клюєв Єгор – Хмельницька ДМШ №1, викладач Прохніцький М.М.
Кирилюк Ярослав – Кам.-Подільська міська ШМ, викладач Ящук О.М.
Василюк Мирослав – Полонська ДМШ, викладач Синиця Ю.С.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31