Громадою благодійного фонду “Хесед Бешт” збирали кошти, аби допомогти багатодітній сім’ї переселенців з Донеччини. Голова родини – військовий, котрий досі перебуває на передовій і захищає цілісність і суверенітет нашої держави. Щоб фінансово підтримати родину, ретро-гурт “Хесед-Бенд” організував благодійний концерт.
“Цей концерт називається “Гортаючи старий зошит”. Мається на увазі зошит – це пісенник з піснями тих років, коли ще наші мами були молодими. Ми хочемо виконувати наші пісні, по можливості зібрати якісь кошти і перерахувати їх для родини Опанасюк”, - розповів керівник гурту Анатолій Музика.![17506396_1358605944176341_554776793_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/17506396_1358605944176341_554776793_n-300x238.jpg)
Сьогодні в общинному центрі “Тхія” в присутності працівників центру, керівника музичного гурту “Хесед-Бенд” та працівників управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації зібрані кошти передали родині військового.![17820332_1358605744176361_1506588159_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/04/17820332_1358605744176361_1506588159_o-300x168.jpg)
Родина вимушених переселенців Опанасюків на Хмельниччині проживає уже два роки. Говорять, що хочуть залишитись на Поділлі назавжди.