Вишита карта України – символ єднання, оберіг та святиня презентована на Хмельниччині.![IMG-b7d789dbab9491ede4fb10dbe19efc84-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-b7d789dbab9491ede4fb10dbe19efc84-V-300x168.jpg)
Акція єднання «Україно моя вишивана», започаткована майстринями художньої вишивки Іриною Харатін і Тетяною Дяківнич із Скали-Подільської Борщівського району.
Карта подорожувала країною, де кожен бажаючий мав можливість до доброї справи і залишити на полотні свій вишитий хрестик.![IMG-6935d35fe6fc81009da569913bbe2b28-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-6935d35fe6fc81009da569913bbe2b28-V-300x168.jpg)
Вишивана карта України розміром 3 на 1.5 метра різнобарвна, кожна область вишивається всіма кольорами українського вінка.
За задумом ініціаторів акції, карта мала об’єднати українців з різних регіонів нашої держави в єдиній меті, в своєрідній молитві за мир та спокій України.
Зверху над картою, червоними і чорними нитками вишито назву акції – «Україна моя вишивана». По боках полотна із вишитою картою квіткові орнаменти, а все довкола зашите блакитними та жовтими нитками і символізуватиме державний прапор України. ![IMG-a99dbead80abc8070a693cfc6fc964ba-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-a99dbead80abc8070a693cfc6fc964ba-V-300x168.jpg)