kalendar2015_b

Волонтерський рух та соціалізація молоді на Хмельниччині

26 березня 2015 р в обласній бібліотеці для юнацтва відбулося засідання круглого столу на тему «Волонтерський рух та соціалізація молоді на Хмельниччині».
В засіданні взяли участь: Тамара Таньчук – директор обласної бібліотеки для юнацтва; Валентина Базилюк, Михайло Твердохліб – волонтерський пункт АТО; Алла Фарващук, Олександр Василишин – громадське об’єднання Армія SOS Хмельницького обласного благодійного фонду «Центр Добриня»; Ольга Василюк – Хмельницька міська організація Товариства Червоного Хреста України; В’ячеслав Нагнибіда – Хмельницький благодійний фонд «Хесед-Бешт»; Мар’яна Любецька – Хмельницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Артур Кокаревич – ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку»; Наталя Шмурікова – ГО «Центр стратегічних ініціатив»; Микола Моцний, Інна Смик – ГО «Самопоміч» у Хмельницькій області.
Відбулася зацікавлена і відкрита розмова лідерів волонтерських та молодіжних громадських організацій про конкретні приклади успішної роботи, нові проекти, труднощі та проблеми. Волонтери запропонували всім активніше долучатись до практичної роботи на допомогу учасникам АТО, переселенцям, малозабезпеченим.
Потребує спільних зусиль проблема реабілітації учасників бойових дій, інвалідів та поранених. Цими проблемами активно займаються соціальні служби та міська організація Товариства Червоного Хреста України.
Представники громадських молодіжних організацій ініціювали створення школи волонтерів на базі обласної бібліотеки для юнацтва, низки соціальних проектів «Жива бібліотека», «Світло в оселі», «Зроби Україну чистою» та інші.
Зустріч за круглим столом, організована управлінням культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА, допомогла налагодити механізм співпраці, щоб ефективно працювати надалі.
IMG_2481

IMG_2496

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728