kalendar2015_b

«Графічні фантазії» кличуть у музей історії міста

ВИСТАВКАУ музеї історії міста Хмельницького відкрилась колективна художня виставка Олександра Лопатіна та його учнів під назвою «Графічні фантазії».
Свої роботи на виставці разом зі своїм наставником представили 18 вихованців Олександра Лопатіна – хмельницького художника та викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Анна Павлюк, Ольга Мельник та Ольга Зубко охоче поділились з присутніми секретами створення своїх робіт.
А треба сказати, що техніка експонованих на виставці робіт настільки особлива, що абсолютно справедливо було б вважати її новаторською. Термін «мішана техніка» інколи візуально настільки заплутує – і не лише глядача, а й бувалого митця, – що використовувати тільки цей термін означало би неймовірне спрощення опису самої техніки. Аби досягти бажаного ефекту Олександр Лопатін разом з групою своїх вихованців винайшов новаторський метод нанесення типографської фарби на папір за допомогою матеріалів з губчатою поверхнею.
Олександр Анатолійович Лопатін, отримавши фахову освіту не тільки на теренах України, але й у польському місті Краків, проявив себе і як живописець і як майстер вітражного мистецтва та художник-реставратор. У 2002–2006 роках Олександр Лопатін оздоблював віконними вітражами Кам′янець-Подільський храм Пресвятої Трійці. У 2007–2009 роках художник працював реставратором у Краківських реставраційних майстернях (Польща). У 2010 р. Олександр Анатолійович стає членом Громадської організації «АРТ ПРОСТІР». Полотна автора, виконані у різноманітних графічних та живописних техніках, зберігаються у приватних колекціях в Україні, Польщі, Австрії.
На відкриття виставки завітали друзі і колеги Олександра Лопатіна, його численні вихованці, представники управління культури і туризму Хмельницької міської ради, поціновувачі мистецтва та гості вернісажу.
Музей історії міста Хмельницького, що на вулиці Проскурівській, 30, запрошує всіх бажаючих відвідати виставку «Графічні фантазії» впродовж чотирьох наступних тижнів.Рисунок1 ВИСТ

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728