kalendar2015_b

Лицар сучасного українського детективу Андрій Кокотюха в юнацькій бібліотеці

6 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва гостював відомий український письменник Андрій Кокотюха, в доробку якого десятки пригодницьких романів, він популярний майстер цього жанру, неодноразово здобував номінації у різних літературних конкурсах. Його творча манера продовжує кращі традиції Артура Конан Дойла, Едгара По та вітчизняного детективу 20- х років минулого століття. Автор належить до літературно –мистецької генерації 90- х, яка рельєфно виокремилась і виправдала себе в контексті ідейно – естетичних пощуків української літератури. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продаж в Україні.
Народився письменник у Ніжині в 1970 р. Перший художній твір – бойовик із життя лісових звірят – написав семилітнім. До 12 років писав лише казки. Фундаментальна освіта, здобута на факультеті журналістики Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, співпраця з багатьма популярними газетами, журналами, видавництвами , кіностудіями Андрію Кокотюсі прислужилися доброю школою.
Смислом креативу вважає: почути історію, перетравити її, спроектувати на себе, стати оповідачем і цікаво подати. Це чи не єдиний вітчизняний автор, який регулярно пише детективи та казки для дорослих.
На зустрічі в бібліотеці Андрій Кокотюха презентував свою ювілейну п‘ятдесяту книжку «Адвокат з Личаківської», першу із семи книжок про Львів.
Візитка письменника – його твори:
- «Шлюбні ігрища жаб» – перший детектив , що витримав два перевидання і здобув славу першого українського бестселера; «Зоопарк, або діти до 16» – твір про перетворення хлопчика на чоловіка; «Язиката Хвеська» – авантюрно – кримінальна комедія ; «Мисливці за привидами», «Полювання на золотий кубок» – захоплюючі детективи для підлітків; роман «Червоний» про українські визвольні змаганння УПА у 1950-ті роки на Волині; роман «Пророчиця» про складні життєві перипетії оперативника Конотопського карного розшуку; детектив «Темна вода» про розкриття Віталієм Мельником загадково – містичної загибелі рибалок у Тихому Затоні на Десні; роман «Повзе змія» про стосунки багатія,серійного убивці Баглая, засудженого на довічне ув’язнення та молодої журналістки Олени; роман «Чужі скелети» про хірурга Антона Сахновського, який побажавши змінити Київ на Жашків, потрапляє у світ страшних родинних таємниць.
Всі ці твори були представлені на книжковій виставці. На зустріч завітали старшокласники ліцею №17, обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленого вивчення науки, гімназії №1. Спілкування видалося цікавим та захоплюючим. Письменник з задоволенням відповів на багато питань від читачів та залишив бажаючим на згадку автографи на придбаних ними книгах.
IMG_2630

IMG_2623

IMG_2648

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728