kalendar2015_b

«Ми несемо людям радість»

У Шепетівському районному будинку культури відбулось засідання любительського об’єднання «Культпрацівник», присвячене Великоднім святам. Всі учасники завітали на захід з Великодніми кошиками та були одягнені у національний одяг. Лунали Великодні пісні, згадували історію походження свята, ділилися рецептами випікання Паски, грали у Великодні ігри. Активна учасниця об’єднання Т.Костюк-Августинович представила свою цікаву Великодню виставку.
Вже 10 років при районному будинку культури працює це любительське об’єднання, учасниками якого є працівники культури. Традиційними є зібрання на святкування Новорічних та Різдвяних свят, зібрання присвячене дню гумору, Пасхальним святам та інші.
Важливою ланкою в роботі працівників культури Шепетівського району є створення та організація роботи любительських об’єднань та клубів за інтересами, які покликані розвивати культурно-просвітницьку діяльність серед всіх вікових соціально-демографічних груп населення району.
Надзвичайно цікаво та змістовно працюють 11 любительських об’єднань у районі. Вони обіймають такі напрями, як художньо-мистецькі, культурно-освітні, оздоровчі, природничі та ін. Кожне любительське об’єднання працює відповідно до свого статуту та планів роботи, але головне що вони несуть любов до прекрасного.

Великдень Шепет.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728