kalendar2015_b

Навчаються заступники директорів ЦБС області з питань обслуговування дітей

В час активного інформаційного розвитку суспільства бібліотечні заклади для дітей області як сучасні інформаційні центри, адаптують свою традиційну модель розвитку в новій реальності, включаються в процес модернізації форм та методів представлення інформації, розширення послуг в умовах впровадження електронних технологій. З метою удосконалення діяльності дитячих бібліотек області, 21-22 квітня 2015 року обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка спільно з ОНМЦКіМ проведена чергова творча лабораторія завідуючих районними та центральними міськими бібліотеками для дітей Хмельниччини на тему “Сучасні тенденції обслуговування дітей. Використання інформаційних технологій”.
В роботі лабораторії взяла участь Граділь В.В., заступник начальника управління – начальник відділу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Валентина Володимирівна зробила аналіз діяльності бібліотек для дітей з питань впровадження та використання новітніх технологій та накреслила завдання і шляхи їх розвитку в сьогоднішніх умовах.
На заняттях розкрито сучасні тенденції обслуговування дітей, спектр використання комп’ютерних технологій, визначено завдання щодо інформаційного представництва бібліотек в мережі Інтернет та їх корпоративної діяльності. Завідуючі бібліотеками на тренінгах та майстер-класах отримали знання хмарних технологій Google Drive та використання їх у роботі: створення інтерактивних презентацій, віртуальних виставок, блогів, веб-уроків, онлайн-анкет тощо.
Учасники творчої лабораторії вивчили сучасний інформаційний простір Хмельницької центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей, досвід запровадження інформаційних технологій в практику їх діяльності.
SAM_0799

P1180400

SAM_0793

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728