kalendar2015_b

День вишиванки

У третій четвер травня українська громада проводить акцію «День вишиванки» – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції і об’єднати українців навколо потужного символу нашої нації – вишиванки.
Замайоріли вишитими сорочками вулиці, площі, та концертні майданчики міста Хмельницького. Це свято об’єднало усіх хмельничан, оскільки воно є самобутнім та має на меті зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу.
Особливо важливим є той факт, що свято започатковане саме студентською молоддю України, і студенти усіх навчальних закладів активно відгукнулись та підтримали акцію.IMG_9827
21 травня 2015 року адміністрація Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби ініціювала проведення святкового заходу до всеукраїнського Дня вишиванки у парку культури та відпочинку ім. І.Франка, який було проведено для мешканців міста за участю жіночої групи хору «Молодість» (керівник – Бородавко Н.С.), гурту «Радослава» відділу «Народний спів» (керівник – Цимбалюк С.Д.), студентів відділу «Естрадний спів»: Надії Клепкової, Лілії Кошубської, Олени Кузьмової, Ірини Барилюк, Ольги Назарчук (клас викладачів Бернацького В.Ю., Ромасюкова А.Є., Грінькевича І.В.), учениці ДМШ-С при музичному училищі Анастасії Герасименюк, студентів відділу «Народні інструменти» Маріанни Волкової , Вікторії Резник та Дар’ї Сабаєвої (клас викладача Босенка М.І.).IMG_9996
Дійство розпочалось співом веснянок у виконанні гурту «Радослава». Усі учасники долучились до водіння «кривого танцю» – відтворення давнього обрядового дійства українського народу.
У виконанні Маріанни Волкової (бандура) прозвучала відома пісня О.Білаша на слова Д.Павличка «Два кольори».
Урочисто-піднесену атмосферу свята створили студенти відділу «Спів», які підготували концертну програму з українських народних пісень.
Цей день у житті навчального закладу набув особливого змісту, адже став втіленням прагнень студентської молоді та педагогічного колективу до збереження та відтворення українських традицій, народної пісні та поваги до української вишиванки.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728