kalendar2015_b

День громадянина інформаційного суспільства

Акцію «День громадянина інформаційного суспільства» провела Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.
Мета акції – інформування громадськості про електронні послуги бібліотек та розкриття переваг інформатизації, використання Інтернет-технологій та практик електронного урядування в повсякденному житті людини.
В рамках акції пройшли громадські обговорення «Поінформована громада – демократична країна», на яких учасники обговорили питання реалізації державної та місцевої політики у розвитку електронного урядування, підтримки соціально незахищених верств населення через удосконалення системи інформаційних комунікацій, створення інформаційних пунктів електронних послуг на базі сучасних модернізованих бібліотек, як важливого напрямку у інформуванні громадськості про наявні інструменти та ресурси електронного урядування.
Для користувачів проведено веб-квест «Відкрий для себе електронне урядування» та серію тематичних міні-тренінгів:
Впродовж дня на майданчику біля бібліотеки користувачі бібліотеки та мешканці міста знайомилися з різноманітними документами представленими на виставці «Поінформована громада-демократична держава».
Завершилася акція бліц-опитуванням громадян у сквері ім. Т.Г.Шевченка на тему «Що я знаю про електронні послуги» та флеш-мобом «Доступ до електронних послуг у бібліотеці».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728