kalendar2015_b

Київська виставка карикатур гостюватиме 2 тижня у музеї історії міста Хмельницького

Шанувальникам графічного гумору і сатири буде цікаво відвідати пересувну виставку карикатур «Встати, суд іде!», яка гостюватиме у музеї історії міста Хмельницького впродовж 2 тижнів.
Проблеми в судовій системі – одні з найболючіших для суспільства. Тому на висвітлення саме цієї проблематики був спрямований цьогорічний конкурс карикатур з прав людини. Карикатуристи продемонстрували саркастичне ставлення до судової системи, показали проблеми, які існують в сучасному суспільстві, та ставлення людей до них.
На конкурс «Встати, суд іде!» 45 авторів практично з усіх регіонів України надіслали 238 робіт. Основними критеріями відбору стали: відповідність тематиці конкурсу, якість виконання та обов’язкова складова – робота має викликати сміх. За такими параметрами журі обрало 70 кращих карикатур, які 3 червня, були представлені у музеї історії міста Хмельницького. Це вже четверте місто, в якому продемонстрували колекцію карикатур. Раніше з сатиричними роботами знайомилися у Києві, Полтаві та Чернігові.DSCF5247
За словами організатора конкурсу і голови Асоціації карикатуристів Костянтина Казанчєва, у виставці представлені карикатури, сповнені сарказму і сатири. «Цьогорічна тематика конкурсу є так званим продовженням минулорічної теми корупції. Вже є ідеї, яким темам може бути присвячений наступний конкурс карикатур. Думаю, це буде толерантність, – каже Костянтин Казанчев. – Висміюємо те, чого нам не вистачає. А тема толерантності є дуже актуальна та серйозна».
Конкурс карикатур «Встати, суд іде!» провела Асоціація карикатуристів разом з Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Першу премію конкурсу здобув Віктор Голуб із міста Здолбунова Рівненської області. Друге місце посів Олексій Кустовський з міста Вишневе Київської області, а третю премію отримав Олександр Дубовський з Дніпропетровська.DSCF5175
Під час презентації виставки в музеї історії міста Хмельницького Голова Асоціації карикатуристів України Костянтин Казанчев вручив заохочувальні призи та спеціальні відзнаки Національної спілки журналістів України за участь у конкурсі 2015 року «Встати, суд іде!» Сергію Вельможку (м.Запоріжжя), Павлу Шуляку (м.Рівне) та Олександру Житнікову (м.Львів).DSCF5230
Відкрив презентацію виставки начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Альбін Тарчевський, який висловив вдячність організаторам виставки та вручив учасникам конкурсу літературно-художні видання Хмельницької міської ради.
Директор музею історії міста Хмельницького Світлана Михайлова вручила Костянтину Казанчеву подяку про організацію і відкриття виставки карикатур за результатами VI Всеукраїнського конкурсу карикатур. А пан Казанчев від Національної спілки журналістів України подарував музею історії міста публіцистично-літературне видання редакції газети «День» «Сила м’якого знака».
Запрошуємо шанувальників графічного гумору і сатири відвідати пересувну виставку карикатур «Встати, суд іде!», яка гостюватиме у музеї історії міста Хмельницького впродовж 2 тижнів.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728