kalendar2015_b

Літній клуб бібліотечних менеджерів «Соціальні інновації у бібліотеці»

8 червня на базі обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського розпочав свою роботу літній клуб бібліотечних менеджерів «Соціальні інновації у бібліотеці».
Відкрила семінар директор бібліотеки Надія Синиця, яка ознайомила присутніх з програмою роботи семінару, окреслила коло професійних питань запропонованих для розгляду на семінарі.
У роботі семінару взяли участь: директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Микола Баюк, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Ольга Долінська, кандидат педагогічних наук, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслужений працівник культури Загуменна В.В.
Надія Синиця розкрила актуальні питання організаційно-правового регулювання діяльності бібліотек. Микола Баюк виступив з питанням щодо реформування системи місцевого самоврядування. Віра Загуменна, протягом двох лекційних сесій «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» та «Адвокація: представлення інтересів бібліотек» акцентувала увагу на важливості інноваційної діяльності та розробки маркетингової стратегії для розвитку сучасних бібліотек, підвищення їх ролі у громадянському суспільстві та розкрила роль Української бібліотечної асоціації у відстоюванні та захисті інтересів бібліотек.
Протягом найближчих двох днів учасники відвідають Старокостянтинівську районну бібліотеку та Державний історико-культурний заповідник «Самчики».
P6080587

IMG_4534

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728