kalendar2015_b

Тиждень правових знань “Конституційні права юних громадян” відбувся в бібліотеці

Правове виховання підростаючого покоління в багатьох країнах є пріоритетним. Активну в правовому відношенні людину необхідно формувати з дитинства. Знання, які отримали читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка під час тижня правових знань “Конституційні права юних громадян”, допомогли їм дізнатися більше про норми Закону. Важливі поняття та терміни Декларації прав дитини та інших нормативних актів стали більш зрозумілими та доступними наймолодшим відвідувачам закладу, які взяли участь у ігровому судовому засіданні “Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай” та правознавчому кросворді “Перехрестя мудрого Закону”. Маленькі громадяни обговорювали різні правові ситуації, відслідковували випадки порушення прав літературних героїв з улюблених книг. Веб-мандрівка “Урядовим сайтом для юних громадян” познайомила малюків з рубриками “Екскурсія Будинком уряду”, “Школа громадянської освіти”.
Читачі середнього шкільного віку в ігровій формі шукали відповіді на складні юридичні питання у правовому навігаторі “Хай завжди буде Закон”. Матеріали консультативного столу “Людина. Держава. Закон” допомогли дітям не тільки більше дізнатися про власні права, а й зміцнити повагу до прав та свобод інших людей. Під час літературно-музичної композиції “З Україною в серці” звучали поетичні рядки про Батьківщину, учасники з великим задоволенням прослухали і самі мали нагоду заспівати пісні про рідну державу.
Матеріали книжкової виставки “Конституція України – основний Закон” познайомили читачів бібліотеки з історією творення Конституції, гарантіями, які вона забезпечує юним громадянам України.

DSC09923

DSC09926

image

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728