kalendar2015_b

У Міністерстві культури України відбулося засідання Музейної ради

За участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури В’ячеслава Кириленка відбулось друге засідання оновленого складу Музейної ради при Міністерстві культури України. Від Хмельниччини участь у ній взяв директор Державного історико-культурного заповідника “Самчики” Богдан Пажимський.

В порядку денному розглядались питання: оновлення примірних штатних розписів державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу; питання функціонування наглядових рад національних закладів культури та доцільності створення окремого положення про піклувальні ради державних та комунальних музеїв і заповідників; ситуацію з музейними закладами та пам’ятками культурної спадщини в зоні АТО та на тимчасово-окупованій території України; проблеми і питання охорони музейних закладів. За результатами обговорення були прийняті відповідні рекомендації та рішення.

Зокрема, до проекту оновленої версії примірних штатних розписів державних та комунальних музеїв, заповідників та закладів музейного типу було внесено ряд суттєвих зауважень та вирішено зібрати пропозиції до 25 липня і скласти новий проект документу, який буде винесений на наступне засідання Музейної ради.

Музейна рада визнала неефективною діяльність існуючих наглядових рад при музейних закладах та ініціювала обговорення в середовищі музейників ідеї створення громадських рад.

Також, було прийняте рішення рекомендувати директорам музеїв звернутися до керівників штабу цивільної оборони обласних, або райдержадміністрацій та, на випадок надзвичайних ситуацій, дізнатися чи колекція музею лишається на місці, чи евакуюється і визначити порядок евакуації.3344

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728