kalendar2015_b

Всеукраїнська акція « Українська молодь читає»

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва та юнацькі структурні підрозділи ЦБС взяли активну участь у Всеукраїнській акції «Українська молодь читає», яка проходила з березня по червень 2015 року. Метою акції було активізувати заходи, які б сприяли розвитку читання, привернули увагу громадських та владних структур до читання молоді, як важливого фактора збереження і розвитку національної культури, підтримка авторитету читаючої людини, посилення мотивації до читання, покращення іміджу бібліотек як інститутів популяризації читання. Ініціатори акції – Державна бібліотека України для юнацтва поставили амбітну ціль-за сто днів її проведення залучити до читання 1 млн зацікавлених.
Всі бібліотеки області-учасники акції виявили креативність та творчий підхід в організації заходів для молоді. Нові неординарні форми роботи з популяризації книги і читання стали візитівкою бібліотек, користувались популярністю в юнацькій читацькій аудиторії. Організатор акції в області – обласна бібліотека для юнацтва надавала методичну та практичну допомогу бібліотекам, що обслуговують молодь. Найбільш ефективно заходи в рамках Всеукраїнської акції пройшли в Хмельницькій міській та районній ЦБС, Кам’янець-Подільській міській та районній ЦБС, Волочиській, Городоцькій, Віньковецькій, Деражнянській, Дунаєвецькій ЦБС. Фахівці цих книгозбірень провели багато інноваційних творчих акцій з метою популяризації книги і читання. Серед них: парковий вікенд «Книгою призначена зустріч», поетичне шоу «Наш Кам’янець-перлина України», літературний салон «На Лебединому озері», акція «Книжкова хвиля» (Кам’янець-Подільска міська ЦБС); конкурс знавців «Ця нова стара класика», літературний марафон «Від книги-до книги», флеш-моб «Полювання за книгою» (Кам’янець-Подільска районна ЦБС); бібліотечний десант «Завітай у царство книжкове,зустрічай товариство казкове», відеоролики в соціальних мережах «Якщо ви не читаєте – ми йдемо до вас», «Читали, читаємо, читатимемо», читацький брифінг «Сам читаю – тебе закликаю», письменницький калейдоскоп «Українською серце співає моє» (Хмельницька міська ЦБС); бібліотечні посиденьки «Родина – людського духу святиня», конкурс читаючих сімей по творчості Т.Шевченка «Я в цьому мудрому оточенні» Віньковецька ЦБС) та інші.
Всі бібліотечні заходи в рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає» бібліотеки – учасниці широко висвітлювали в засобах масової інформації та в соціальних мережах.
А до заявленого мільйона нових користувачів бібліотеки Хмельниччини, що взяли участь в акції додали своїх понад 24 тисячі.
1050

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930