kalendar2015_b

В Києві відбувся міжнародний семінар «Статистика в галузі культури»

17-18 серпня відбувся дводенний міжнародний семінар «Статистика в галузі культури — роль, інструменти, виконавці», реалізований у співпраці Міністерства культури та Європейської Комісії в Україні, в рамках Програми зовнішньої технічної допомоги ЄС TAIEX.

Семінар пройшов за участі міжнародних експертів, а саме заступника міністра з питань досліджень культури та ЗМІ Міністерства освіти, культури та науки Нідерландів Роберта Остергуса, заступника директора Фонду культурних досліджень Німеччини Моніки Гагедорн-Саупе, заступника директора з питань наукових досліджень Національного інституту статистики Італії Кароліни Фачоні, представника директора з питань міжнародних зв’язків Національного інституту музеїв і державних колекцій Польщі Пауліни Флор’янович.

Від української сторони в семінарі взяли участь співробітники Міністерства культури та Українського центру культурних досліджень, Державної служби статистики України, обласних управлінь статистики, обласних та районних управлінь культури, працівники бібліотек, музеїв та представники недержавних організацій культури. Від Хмельницької області у семінарі взяли участь головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Смолій Т.В., директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Синиця Н.М. та завідуючий відділом обласного науково-методичного центру Войдевич В.В.mincult.kmu.gov.ua

Модерував семінар директор Українського центру культурних досліджень Міністерства культури Олександр Буценко.

Завданням проведення семінару був обмін досвідом між українськими і європейськими фахівцями. Вдосконалення українських методик збору інформації для отримання надійних даних, сумісних з  європейськими стандартами. Даний семінар реалізований в рамках практичного втілення Стратегії розвитку української культури та налагодження європейсько-української співпраці в аналітичній і дослідницькій роботі в галузі культури.

Під час семінару європейські та українські фахівці обговорили роль статистики в культурній політиці та креативній економіці, міжнародні джерела культурної статистики, використання статистичних даних політиками, науковцями, культурними та проектними  менеджерами, а також способи ведення статистики в бібліотечній і музейній роботі.11012645_1620144271584358_5572721381Ж198463322_n

Напрацьовані під час семінару рекомендації будуть враховані під час збору і аналізу статистичних даних Міністерством культури, підвідомчими установами, обласними управліннями статистики та іншими організаціями.

Також, планується продовжити співпрацю з Незалежною європейською організацією музейної статистики (EGMUS) в галузі музейної справи, дослідженнях культурної спадщини і культурних індустрій.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728