kalendar2015_b

Підбили підсумки та планували на майбутнє

У приміщенні обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулося чергове розширене засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації під головуванням заступника начальника управління Валентини Граділь. На порядок денний засідання колегії винесено питання: «Про підсумки навчально-виховної роботи початкових мистецьких навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році та визначення завдань на 2015-2016 навчальний рік». В роботі засідання колегії взяли участь начальники управлінь (відділів) культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директори Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби та Кам’янець – Подільського коледжу культури і мистецтва, директори початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, представник Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, працівники обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.
IMG_4520
Перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять директора Камянець-Подільського коледжу культури і мистецтва Нелюбова Руслана Миколайовича, який передчасно пішов з життя.
Впродовж року відбулись кадрові зміни серед керівників відділів культури та установ культури. Валентина Володимирівна представила нових очільників :
Дзицюк Анжелу Мамуківну – завідувача сектору культури та релігій Білогірської районної державної адміністрації;
Нижника Сергія Володимировича – директора Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтва;
Легкого Ростислава Михайловича – директора Шепетівської дитячої музичної школи;
Ромасюкова Артема Євгеновича – директора Хмельницької дитячої музичної школи №1 ім. М.Мозгового;
Касапчук Ганну Володимирівну – директора Кам’янець-Подільської дитячої музичної школи ім.Ф.Ганіцького.
У ході колегії детально проаналізовано роботу спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у минулому навчальному році, визначено проблемні питання, наголошено на необхідності знаходити шляхи для їх вирішення. Також намічено плани на майбутнє.IMG_4509
За підсумками навчально-виховної роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році нагороджено переможців у таких номінаціях:
- за найвищу результативність в охопленні учнівської молоді навчанням у ПСМНЗ;
- за активну концертно – виставкову діяльність та пропаганду музичного мистецтва у сільській місцевості;
- за найвищу результативність у підготовці учнів до вступу у ВНЗ культури і мистецтва області серед районних мистецьких шкіл.
За підсумками колегії буде прийнято постанову, в якій враховуватимуться всі висловлені зауваження та пропозиції.IMG_4499

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728