kalendar2015_b

День знань в юнацькій бібліотеці

Першого вересня – традиційний День знань, цього числа починають навчання школярі та студенти, які є реальними та потенційними читачами бібліотеки. В цей день проводиться перший урок, участь в підготовці і проведенні якого спільно з педагогами беруть і бібліотекарі обласної бібліотеки для юнацтва.
Згідно рекомендацій Міністерства освіти України перший урок –патріотичного спрямування.
«Нам наймиліша і єдина Вітчизна за усі світи» – урок патріотизму під такою назвою запропонували навчальним закладам фахівці бібліотеки. В ході уроку бібліотекарі торкнулися історії України, звернули увагу на державотворчі процеси, розкрили зміст державної символіки та познайомили читачів з біографіями видатних українців, які доклали зусиль до утворення і розвитку української держави та захисту її рубежів сьогодні. Готуючись до Першого уроку, кожен бібліотекар усвідомлював важливість завдань, окреслених у Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, пам’ятаючи, що гідного громадянина, палкого патріота своєї землі, захисника рідного народу може виховати тільки той, хто сам натхнений любов’ю до Батьківщини, у кого в серці живе Україна.
В цей день зали книгозбірні не змогли вмістити всіх бажаючих взяти участь в уроці патріотизму. Учні школи №1, ліцею №17 – урочисті та в вишиванках, розпочали свій новий навчальний рік в бібліотеці. А до тих, хто не зміг в цей день прийти до бібліотеки – бібліотекарі завітали самі. Так, фахівці відділу абонементу провели перший урок в актовій залі ліцею №17, а відділ періодики завітав до СЗОШ №6. Завершувались всі уроки в бібліотеці в День знань спільним виконанням Гімну України.
Впевнені, що такі заходи сприяють вихованню любові до рідного краю, почуття причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, гордості за свій народ.
DSC05384

IMG_8561

DSC_1629

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728