kalendar2015_b

Пам’ять про війну робить нас сильнішими

Друга світова війна – найжахливіша з усіх воєн в історії людства. Про цю війну мають знати і діти, бо це допоможе їм цінувати мирне життя.
До обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка на заходи, приурочені 70-й річниці з дня закінчення Другої світової війни завітали читачі-учні НВО №5 та СЗШО №6. На уроці мужності “Юні пам’ять бережуть” вони дізналися про основні етапи війни і про те, яким складним випробуванням вона стала для громадян усіх країн, що брали в ній участь. На урок мужності завітав учасник бойових дій Другої світової війни, гвардії генерал-майор Бабак І.І. Щира розповідь ветерана про епохальні битви, бойові будні та страшні статистичні дані про втрати допомогла дітям усвідомити усю трагічність цієї сторінки історії для нашої держави.
Віртуальна подорож музеями бойової слави познайомила дітей з експонатами Хмельницького музею бойової слави та Національного музею історії України у Другій світовій війні.
Наймолодші читачі на годині пам’яті “Хай пам’ять нас усіх єднає” довідалися про події Другої світової війни, дітей-героїв, їхні відважні подвиги, а також про складні воєнні випробування сучасної України на сході. Доповнив захід відеоролик “Маленькі герої великої війни”.
Книги, представлені на виставці “Війні немає забуття”, допомогли читачам усвідомити, що той , хто захищає свою землю, завжди перемагає.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728