kalendar2015_b

Дивись українське 13 вересня — День українського кіно

За останній рік українське кіно зробило значний прогрес у створенні нового, вже свого, українського, продукту. Але вітчизняний кінематограф має столітню історію — українські стрічки творили і в жорстку сталінську добу, і в роки застою,і в буремні для молодої України 90-ті роки. «Людям потрібна правда, потрібні хороші емоції. Це може дати сучасне якісне українське кіно, – сказав міністр культури В’ячеслав Кириленко.
Поговорити про сучасне українське кіно, визначити вклад в його розвиток провідних кіномитців, дізнатись про потужну, яскраву і професійну українську кіношколу, окреслити тенденції розвитку національного кінопродукту, відзначити 50-річний ювілей прем’єри художнього фільму «Тіні забутих предків», отримати відповідь на запитання “Чи хочуть українці дивитися українські фільми ?” і закликати їх до цього запропонував напередодні Дня українського кіно відділ мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва, організувавши для відвідувачів виставку-акцію “Дивись українське”.
Широке коло представлених джерел з кінотеми вдало доповнила кіноафіша-відеодайджест з українськими фільмами, що вже полюбились сучасному кіноглядачеві: “Незламна”, “Поводир”, “Аврора”, “Той, хто пройшов крізь вогонь”, “Нескорений” та новими стрічками “Брати. Остання сповідь”,“Тіні незабутих предків”,”Тепер я буду любити тебе”, що вийдуть на екрани у вересні.
Зараз кіноіндустрія України знаходиться не в найкращому становищі. Але хочеться вірити, що світ технологій, талановиті режисери, сценаристи і актори залишаться нескореними і цілеспрямованими й українське кіно займе особливе місце на світовій карті кіноіндустрії. Бібліотекарі виставкою- акцією закликають «Знайомтесь з новими фільмами українського кіно й не соромтеся жити у своєму кадрі, адже у житті, як і в кіно!».
IMG_6278

IMG_6283

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728