kalendar2015_b

Синтеза мистецтв

22 вересня у Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття першої української сесії міжнародного фестивалю «Синтеза мистецтв», приуроченого Дню міста Хмельницького. У художньому музеї подібний захід відбувався вперше.
Із Польщі до Хмельницького на фестиваль завітала делегація із 22 учасників. Вони привезли до нашого міста творчі доробки, якими охоче поділилися з хмельничанами.
До експозиції увійшло близько ста творів українських й польських викладачів і студентів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, проекти з дизайну одягу та предметно-просторовий дизайн, графічний дизайн й реклама, творчі експерименти й концепти.
Відкриття розпочалось з виступу ансамблю музичної академії м. Бидгощ та вокального колективу Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби.
Ведучий та співорганізатор заходу – Шалапко Юрій – директор Українсько-польського центру європейської інтеграції ХНУ, професор – привітав присутніх з відкриттям, подякував керівництву навчальних закладів за участь у проекті, а колективу художнього музею – за гостинність та надання допомоги у організації та проведенні заходу. Зачитав вітальний лист від директора Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці. До вітального слова приєднались: перший заступник міського голови – Черевченко Людмила, завідуючий кафедрою дизайну Природничо-технологічного університету м. Бидгощ – Францішек Бромберек, директор Муніципальної Галереї (м. Бидгощ) – Вацлав Кучма, директор Хмельницького обласного художнього музею – Лариса Чернова, проректор Хмельницького національного університету Михайло Войнаренко, завідуючий кафедрою дизайну ХНУ, професор, доктор наук Кармаліта Анатолій та інші.
Виступи експонентів доповнили дефіле з показом колекцій одягу молодих хмельницьких дизайнерів, випускників кафедри дизайну ХНУ. Музичний супровід заходу забезпечили студенти музичного училища ім. В. Заремби.
Виставка демонструватиметься протягом тижня, а у суботу 26 вересня об 11.00 відбудеться її офіційне закриття, яке розпочнеться у стінах художнього музею.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728