kalendar2015_b

Кращий сайт з популяризації читання бібліотеки для дітей та юнацтва

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Українською бібліотечною асоціацією було проведено Всеукраїнський конкурс з популяризації читання на сайтах бібліотек України. Приємно відзначити, що Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка отримала перемогу у номінації “Кращий сайт з популяризації читання бібліотеки для дітей та юнацтва”, а центральна бібліотека Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи у номінації “Кращий сайт з популяризації читання районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) та філії районної/міської ЦБС”.
На сайтах для популяризації читання розміщені віртуальні виставки, буктрейлери, об’єднана віртуальна довідка, електронний каталог, веб-уроки. Велику увагу приділено популяризації краєзнавчої літератури. Також сайти містять рекламні тексти, слогани, звернення у підтримку читання тощо. Про актуальність сайту свідчить відвідування. Тільки у цьому роцісайт Хмельницькаої обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка відвідало 75 тисяч користувачів.
Участь у конкурсі – це дійсно мотивація для того, щоб сайти бібліотек стали більш вдосконаленими та наповненими корисною інформацією для читачів. Бібліотекарі й надалі працюватимуть над оптимізацією сайту, з метою підвищення інтересу дітей до читання та популяризації книги.
http://odb.km.ua/сайт

http://www.cbs.km.ua/Нов)

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728