kalendar2015_b

Майстер-класи в літературному музеї

У світлиці обласного літературного музею протягом трьох днів відбувались майстер-класи для молодих літераторів, журналістів та педагогів. Вони входили до програми міського літературного фестивалю «Слово єднає», приуроченого черговій річниці першої згадки про місто Проскурів (теперішній Хмельницький), Дню міста.
Заняття з молодими талантами проводили відомі подільські письменники й журналісти. Так, своїм творчим досвідом в ході літературного уроку на тему «Пишемо вірші та прозу» поділилися Василь Горбатюк, Петро Маліш, Віталій Міхалевський, Микола Мачківський, Володимир Дмитрик. Також вони проаналізували мистецькі спроби юних. Зокрема, відзначили перспективи творчого зростання молодих поетес Марини Бортник, Наталі Шаповалової, Інни Гаврилюк.
«Як для дорослих, тільки краще» – такою була тема наступного заняття, яке мало на меті розкрити секрети творчості для дітей. Майстрами слова для юних читачів виступали письменники Людмила Савчук, Ніна Шмурікова, Василь Горбатюк. Серед слухачів було чимало й учителів, яким письменники розповіли, як працювати у школі з юними талантами.
Цикл майстер-класів завершило заняття під назвою «Сміємося разом». Про творчість в жанрі гумору й сатири вели мову зі слухачами Петро Савчук, Віталій Міхалевський, Василь Горбатюк, Володимир Дмитрик.
Майстер клас 1

Майстер клас

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728