kalendar2015_b

Вiдбулося засідання органiзацiйного комiтету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів НАФ та стану діловодства в установах і закладах культури Хмельницької області

qqghjзавантаженняСпільним наказом Державного архіву Хмельницької області та Управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації від 10.10.2014 № 202-н/54 „Про створення організаційного комітету з проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах та закладах культури Хмельницької області” було оголошено обласний огляд на краще забезпечення збереженості документів НАФ та стану діловодства в установах і закладах культури Хмельницької області (далі – Огляд). З 10 жовтня 2014 року до 01 листопада 2015 року оголошено провести Огляд з метою покращення стану діловодства та організації архівної справи з упорядкування, експертизи цінності, виявлення унікальних документів музеїв і бібліотек, складанню описів справ, попередженню втрат, або безпідставному знищенню документів Національного архівного фонду України.
Для ефективного проведення огляду створено обласну оглядову комісію яку очолює Байдич В.Г. – директор Державного архіву Хмельницької області та Трунова І.М. – начальник управління культури, національностей, релігії та туризму Хмельницької облдержадміністрації, заступників керівників, начальники відділів управлінь, до структури яких входять архівні підрозділи і служба діловодства. Комісія організовує свою роботу згідно плану. Засідання комісії оформляються протоколами. Для виконання покладених на комісію завдань їй надається право вимагати від відповідальних за архівну справу і діловодство в установах (закладах) індивідуальні інструкції з діловодства, ступінь впровадження ДСТУ 4163-2003 при оформленні реквізитів службових документів (наказів, протоколів, листів тощо), впровадження технологій електронного діловодства та електронних документів, організацію контролю за виконанням документів, стан впровадження спеціальних видів діловодства, організацію роботи з документами в діловодстві в т.ч. відомчого контролю, ознайомитись зі складом документів експертної комісії установ та закладів культури Хмельницької області.
Організаційною комісією з проведення огляду відвідано установи та заклати культури Старокостянтинівського, Віньковецького, Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького, Красилівського, Білогірського, Волочиського, Летичівського районів, міст Хмельницького, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського. Проведено 12 навчальних семінарів для відповідальних за діловодство та архівну справу в установах та закладах культури.
1 жовтня 2015 року проводиться сьоме засідання організаційного комітету з проведення Огляду, на якому розглядатиметься питання, «Про відзначення найкращих установ та закладів культури Хмельницької області,які взяли участь в Огляді».
Підсумки Огляду будуть оголошені на спільному засіданні колегії Держархіву області та Управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації у листопаді 2015 року

Державний архвiв Хмельницької областi

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728