kalendar2015_b

«Дитяча філармонія»

Любителів і поціновувачів гарної музики, а саме класичного її напрямку, зібрала 11 жовтня затишна концертна зала Дунаєвецької дитячої школи мистецтв. В цей день сюди завітала Хмельницька обласна дитяча філармонія. Слухачам було представлено програму, складену із творів таких композиторів як Й.С.Бах, В.А.Моцарт, А.Вівальді, І.Беркович, А.Бальдосарі, Г.Фоглер, Д.Кабалевський, А.Комаровський, П.Майборода, П.Петренко. А виконували її солісти-виконавці початкових мистецьких закладів області та Хмельницького музичного училища ім. Владислава Заремби, а саме: Ілля Шевчук(труба), Катерина Блюсюк і Станіслав Свінціцький (фортепіано),Олексій Горбатенко(саксофон) із Хмельницького, Микола Нечитайло(скрипка) із Кам’янця-Подільського та Антоніна Кметюк (флейта), Володимир Афіцький (академічний спів) та Єлізавета Тулюк (фортепіано) з Дунаєвецької дитячої школи мистецтв. Супроводом для всіх солістів став камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії під керівництвом диригента Тараса Мартиника.
Вся програма виступу була виконана на високому технічному та художньо-виконавському рівні. Слухачі в залі отримали справжню естетичну насолоду від прослуханої музики.
Хмельницька обласна дитяча філармонія створена нещодавно. В місті Дунаївці свій концерт вперше. Участь в ній приймають Дунаєвчани – вихованці-учні викладачів : Юрчишена Анатолія Олександровича, Кісіль Катерини Миколаївни, Рогатовської Надії Юхимівни.
Надіємось, що зустрічі з талановитими дітьми зі всієї області в нашій школі стануть традиційними,а спілкування з музичним мистецтвом та музикантами-професіоналами ще більш приємним та плідним.

DSC_0508

конц

1(1)

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Жовтень 2018
П В С Ч П С Н
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031