kalendar2015_b

«Україна переможе» презентація збірки Надії Вітвіцької

13 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація 10-тої книги подільської письменниці Надії Вітвіцької «Україна переможе», з серії «Золота ліра Поділля», яку запровадило управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА. Книга присвячена борцям за незалежність, демократію і волю, справжнім патріотам рідної землі. Збірка дарує читачеві переживання, незабутні враження, світлі і прекрасні емоції у ліричних віршах, піснях та прозі. Твори письменниці глибоко патріотичні. Усі події у державі наша героїня пропустила через своє серце, серце жінки, матері. Вона була активною учасницею Майдану, політично обізнана і небайдужа до подій в Україні та світі. Переживання за долю України, рідного народу вилились болем у рядки. У книзі вміщено також світлини та список подолян, полеглих у боях за Україну.
О, скільки їх, хлоп’яток молодих,
обпалених бездушною війною
Посивіли від жаху і біди,
Вкраїну заслоняючи собою…
А скільки не вернулися з війни…
Соколики ви наші сизокрилі!
Вкраїни-матінки найкращії сини
Спите зарання у сирій могилі…
На зустріч із авторкою завітали курсанти Хмельницької Національної Академії прикордонних військ України. Вірші Н.Вітвіцької та уривки з прозових творів читали студенти гуманітарно-педагогічної академії Анастасія Бондарук, Анна Лойко та ліцеїсти обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Богдан Івасішин і Ігор Лоза. Сама ж письменниця презентувала присутнім декілька поезій із наступної 11-ої книги, які присвятила захисникам Батьківщини.
За її словами: «Пройдуть роки. Небо буде таким же блакитним, привітним залишиться сонце. А те, що зостанеться в серці людей, те, що перейде у спадок від слова чистого, зможуть увібрати інші».
IMG_6596

IMG_6562

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728