kalendar2015_b

Любов до рідного краю -дорівнює мир і процвітання

Обласна бібліотека для юнацтва постійно підтримує творчу ініціативу різних молодіжних колективів та організацій. Зокрема, давнє партнерство поєднує книгозбірню зі зразковим колективом «Юний журналіст» при палаці творчості дітей та юнацтва. Реалізовано безліч спільних проектів, презентацій та цікавих молодіжних акцій.
14 жовтня в бібліотеці проведено конференцію лідерів міського учнівського самоврядування, юних журналістів та дітей – вимушених переселенців під назвою «Любов до рідного краю дорівнює мир і процвітання». І учасники і спікери конференції – люди, для яких Хмельницький – не просто одне з міст України, а місто долі, любові, місто, куди завжди хочеться повертатися. В конференції взяла участь і виступила президент Хмельницького благодійного фонду «Ксена» Оксана Устинова, яка є організатором молодіжних таборів толерантності у нашому місті. Вона застосувала свій досвід та провела цікаві інтерактивні вправи із присутніми. А керівник туристичної агенції Людмила Байдак під час свого виступу розповіла про маловідомі факти з історії Хмельниччини, про пам’ятки культурної спадщини національного значення, які розташовані на території нашого краю. Зацікавила присутніх і розповідь музикознавця Євгенії Богдан про зв’язок видатного композитора Ф.Ліста з Поділлям, про роботу товариства ім.Ф.Ліста.
В ході конференції відбулася змістовна дискусія «Чому я вважаю Хмельницький рідним для себе». Учасники переглянули відеофільм «Місто щасливого дитинства», а книжково – ілюстративна виставка з фондів бібліотеки «Хмельницький замріяний, сонячний, вічний» надала широкий спектр джерел інформації з історії Поділля та обласного центру .IMG_6940 IMG_7032 IMG_7047

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728