kalendar2015_b

Виховуємо природолюбів

Кожен з нас є частинкою природи, тому вкрай важливим є дбайливе ставлення до неї, запобігання її забрудненню та знищенню. Інакше життя на Землі опиниться під загрозою. Обласна бібліотека для юнацтва систематично веде роботу з екологічного виховання, залучаючи до заходів екологічної тематики різні категорії читачів.
29 жовтня працівниками відділу краєзнавства бібліотеки було організовано екологічний форум «Що загрожує екології Хмельниччини ? » .
Для спілкування зі студентами гуманітарно-педагогічної академії були запрошені авторитетні фахівці в галузі охорони довкілля – заступник начальника управління з питань екології та благоустрою міста Куцка Інна Василівна та головний спеціаліст відділу державної екологічної експертизи, економіки, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології Хмельницької ОДА Сибіга Наталія Миколаївна. Вони в своїх виступах окреслили екологічні проблеми області та міста, звернули увагу студентів на шляхи їх вирішення та запросили долучатися до екологічних програм, які реалізуються в регіоні. Присутні на заході намагались знайти відповіді на актуальні питання : в чому полягає дбайливе ставлення до природи? Що може залежати від кожного з нас? Як захистити майбутнє та жити в екологічно чистому середовищі? Що робити під час надзвичайної екологічної ситуації?
Майбутні педагоги ознайомилися з книжковою виставкою «Природа краю просить допомоги», а бібліотека отримала нові видання екологічної тематики, які подарували гості форуму.
IMG_6663

IMG_6662

IMG_6674

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728