kalendar2015_b

Отримай правову допомогу в бібліотеці

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського продовжує реалізацію проекту скайп-консультування для малозабезпечених громадян та осіб, що опинились в складних життєвих обставинах.
29 жовтня 2015 року в бібліотеці проведено скайп-консультування для малозабезпечених громадян та осіб, що опинились в складних життєвих обставинах Віньковецького, Волочиського, Старосинявського, Хмельницького та Ярмолинецького районів. Правову допомогу віддаленим користувачам надали представники Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга», Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та юридичної клініки Хмельницького університету управління та права. Основні питання стосувалися оформлення спадку, нарахування індексацій та персональних надбавок, обчислення субсидій тощо.
Юристи Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги готові крім консультування, допомогти незахищеним верствам населення в складенні документів процесуального характеру, здійсненні представництва їх інтересів у суді, органах місцевого самоврядування та перед іншими особами. Послуги адвокатів оплачуватиме держава. Це розширить можливості доступу до правосуддя, гарантованого Конституцією України та Конвенцією про захист прав та основоположних свобод.
Між бібліотекою та Хмельницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладено Меморандум про співпрацю та взаємодію.
IMG_5624

IMG_2124

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728