kalendar2015_b

Читачі-діти Хмельниччини – переможці Всеукраїнського сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду”

З метою формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків в цьому році проходив Всеукраїнський сімейний конкурс “Книга пам’яті мого роду”. Його організували Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей під патронатом Міністерства культури України за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури “Веселка”.
На Хмельниччині в першому турі конкурсу взяли участь читачі-діти від 6 до 16 років 40 спеціалізованих бібліотек для дітей області. Діти підготували книги пам’яті свого роду, в яких представили історії про представників родин, які брали участь у Другій світовій війні – на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі. Матеріали книг вони доповнили копіями листів з фронту, статей з газет, посвідчень до нагород, військових квитків, фотографіями та малюнками. Богач ОлегУ Всеукраїнському конкурсі взяло участь 1077 дітей з 19 областей України. На розгляд Головного журі до Національної бібліотеки України для дітей було надіслано 185 робіт, з них 10 робіт переможців нашого обласного туру: 6 – у номінації “Сімейна книга пам’яті”, 4 – у номінації “Відео-книга”.
За підсумками журі Всеукраїнського сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду” визначені 24 переможці, серед яких:
Богач Олег, читач Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії для дітей №6 у номінації “Відео-книга” (вікова категорія 6-11 років).
Пуча Максим і Даніїл, читачі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка в окремій номінації “За збереження і впорядкування родинного архіву”.0200Урочисте нагородження відбулось в Національній бібліотеці України для дітей. Переможці мали змогу оцінити її велич та красу під час екскурсії, а також поспілкуватись з ровесниками із 11 областей України, поділитись враженнями від перегляду творчих робіт. Разом з батьками переможці відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728