kalendar2015_b

Насильство над жінкою – соціальна проблема

Під такою назвою 24 листопада у читальному залі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок відбулася подіумна дискусія.
Мета дискусії – привернути увагу молодих користувачів бібліотеки до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.
Питання про попередження насильства в сім’ї та надання допомоги постраждалим від насильства, в першу чергу жінкам і дітям, є одним з основних пріоритетів діяльності органів державної влади та громадськості. Важливим напрямом державної політики в цьому питанні є просвіта широкої громадськості та формування у громадян стійкого неприйняття насильства в будь-якій формі.
Про подолання проблем гендерного насильства, формування у суспільстві непримиренного ставлення до цього явища розповіла практичний психолог Хмельницького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Антоніна Віговська.
Студенти МАУПу, які були запрошені на захід, взяли активну участь в обговоренні дискусійних питань щодо насильства над жінками, одностайно висловлюючи своє негативне ставлення до усіх проявів насильства в сучасному українському суспільстві. Під час проведення заходу відбулися показ та обговорення документального фільму «Зупинимо домашнє насильство» та презентація книжкової виставки «Насилля у родині – глобальна проблема XXI століття».
IMG_3818

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728