kalendar2015_b

Велика прем’єра благодійного театрального перформансу ReУкрНація. Перезавантаження нації

5 грудня о 19.00 вперше в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького для учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей відбудеться безкоштовний театральний перформанс «REУКРНАЦІЯ» перезавантаження нації.
Проект «REУКРНАЦІЯ» створено Київським суспільним театром «Образ» за участі групи «СКАЙ» та присвячено другій річниці Революції Гідності.
«REУКРНАЦІЯ» – це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру – через поезію, прозу, відео, музику, танець, говорить про одне – Єдину Україну. Формат проекту дозволяє зруйнувати шаблони сприйняття класичної поезії та прози, зробити їх більш об’ємними завдяки відеосупровіду. А музика та сучасний танець наповнюють виставу виразністю та чуттєвістю. Літературні твори, представлені в проекті, написані переважно вітчизняними авторами українською та російською мовами – з часів Тараса Шевченка і до наших днів. Палітра тематики різнобарвна кохання, війна, еміграція, материнство, патріотизм, духовність, національне самоусвідомлення в цілому.
За словами режисера-постановника Ольги Міхневич, проект ставить за ціль прокласти шлях до сердець українців, запалати вогонь віри в тих із нас, що втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави, надихнути і підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти.
Reukronation_poster_A2

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728