kalendar2015_b

Для бібліотек, музеїв, кіно та художників

Новий допис Віце-прем’єр-міністра – міністра культури України В’ячеслава Кириленка у блозі на Українській правді

Комунальні музеї платитимуть державі за оренду 1 гривню на рік. Це рішення ухвалено урядом за поданням Мінкультури і уже офіційно оприлюднено.
Тривала епопея із неможливістю сплати комунальними музеями високої орендної плати за перебування у стінах, що належать державі, добігла кінця. І це стосується не лише трьох музеїв, що розташовані на території Національного заповідника у Києво-Печерській Лаврі, а загалом 30-ти музеїв по всій країні.
До речі, щойно перед тим, уряд також вирішив питання оренди художніх майстерень творчими працівниками. Якщо майстерня не використовується для підприємницької діяльності, а для відтворення та реставрації, орендна ставка знижується до 1%. Особливо важливим це рішення є для унікальних творчих шкіл, як, приміром, відомі Лаврські іконописні майстерні.
Також прийняті два дотепер «не підйомних» рішення для кіно та бібліотек. Кошти бюджету на кінофільм, виробництво якого стартувало зараз, переносяться на наступний рік автоматично – фінансування не переривається і зйомки не зупиняються.
А коштами бюджетів цього року бібліотеки зможуть передплачувати газети і журнали на наступний рік. Як це не дивно, дотепер існувала заборона. А для багатьох читачів бібліотек відсутність свіжих газет – справжня проблема.
Всі ці рішення – важливі. Для бібліотекарів, художників, музейників, кінематографістів. Для тих, хто робить роботу, потрібну людям, А це головне.

Публікація: http://blogs.pravda.com.ua/authors/kyrylenko/565d5544e6789/

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728