kalendar2015_b

Перелік громадських організацій національних меншин області

1. Обласний осередок Спілки поляків України

м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 203

Голова – Міцінський Франц Карлович

2. Обласне відділення Спілки вчителів-полоністів України

м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 203

Голова – Серкова Юлія Іванівна

3. Обласна єврейська община

м.Хмельницький, вул.Кам`янецька, 58/1

Голова – Ратушний Ігор Олександрович

4. Обласна Спілка вірменської національної культури «Арарат»

м.Хмельницький, вул. Соборна, 57

Голова – Авакян Сурен Гамлетович

5. Обласна регіональна організація Конгресу азербайджанців України

м.Хмельницький, вул.Курчатова, 3, кв.18

Голова – Гасімов Джейхун Азіз огли

6. Обласний центр німецької культури, центр зустрічей

м.Хмельницький,вул.Гагаріна, 5

Голова – Бауер Володимир Давидович

7. Обласна громадська організація «Руський центр»

м.Хмельницький, вул.Шевченка, 42, кв.26

Голова – Собчук Алла Павлівна

8. Обласна громадська організація польської нацменшини «Асоціація – нове життя»

с.Шаровечка, Хмельницький район

Голова – Томусяк Володимир Броніславович

9. Регіональна спілка угорців імені Святого Іштвана

м.Хмельницький, вул.Молодіжна, 15/1, кв.621

Голова – Сікора Аттіла

10. Обласна ГО «Хмельницький російський культурний центр»

м.Хмельницький, вул.Озерна, 20

Голова – Сирчин Борис Архипович

11. Хмельницьке міське товариство російської культури «Русь»

м.Хмельницький, просп.Миру, 67, кв.71

Голова – Трояновський Сергій Миколайович

12. Кам`янець-Подільське міськрайонне товариство єврейської культури «Шолом»

м.Кам`янець-Подільський, просп.Грушевського, 32/93

Голова – Шулик Олександр Зіновійович

13. Кам`янець-Подільське міське польське культурно-освітнє товариство

м.Кам`янець-Подільський,Нігинське шосе, 38

Голова – Галка Олена Антонівна

14. Громадська організація «Кам`янець-Подільська російська община»

м.Кам`янець-Подільський, вул.Шевченка, 24

Голова – Сотникова Ніна Михайлівна

15. Дунаєвецьке районне відділення Спілки поляків України

м.Дунаївці, пров.Загородній, 30

Голова – Богуцька Вікторія Теофілівна

16. Дунаєвецька районна єврейська община

м.Дунаївці,вул.Шевченка, 33/1

Голова – Ройзнер Тетяна Костянтинівна

17. Ізяславське районне товариство єврейської культури «Ейнікайт»

м.Ізяслав,вул. Станіславського, 2

Голова – Тузман Борис Цодікович

18. Летичівська громадська організація єврейсько-української дружби «Меджибіж-Єхаль-Баал Шем Тов»

смт Меджибіж,  Летичівський район, вул.Баал Шем Това, 24

Голова – Драч Надія Антонівна

19. Ярмолинецька районна громадська організація «Спілка поляків Поділля-Ярмолинці»

смт Ярмолинці,вул.Чапаєва, 63

Голова – Навроцький Олександр Болеславович

20. Полонська районна благодійна організація «Освітньо-культурне товариство поляків»

м.Полонне, вул.Герасимчука, 247/13

Голова – Коберський Андрій Павлович

21. Полонське районне єврейське культурне товариство ім. Переца Маркіша

м.Полонне, вул.Горького, 34

Голова – Бенціанов Семен Львович

22. Шепетівське міське вірменське культурно-просвітницьке товариство «Алашкерт»

м.Шепетівка,вул.В.Котика, 62, кв.2

Голова – Шамасурян Сергій Азнівович

23. Шепетівське міське єврейське культурно-освітнє товариство «ТІКВА»

м.Шепетівка,вул.Лінника, 2

Голова – Фрейліхман Зіновій Юхимович

24. Шепетівське міське відділення Спілки поляків України

м.Шепетівка, вул.Горького, 38

Голова – Пасічник Валентина Ізидорівна

25. Нетішинська міська громадська організація «Німецький культурний центр «Зонненштраль»

м.Нетішин, просп.Курчатова, 2

Голова – Чередніченко Олег Костянтинович

26. Нетішинська міська громадська організація «Німецьке товариство «Гайм»

м.Нетішин, просп.Курчатова, 2

Голова – Циборт Сергій Володимирович

27. Нетішинське товариство єврейської культури «Хаверим»

м.Нетішин, вул.Шевченка, 10, кв.101

Голова – Полянська Марина Анатоліївна

28. Нетішинська міська громадська організація «Єврейський месіанський культурний центр «Бейт Шалом»

м.Нетішин, просп.Незалежності, 15, кв.197

Голова – Хорев Максим Валерійович

29. Нетішинський міський осередок Спілки поляків України

м.Нетішин, просп.Курчатова, 3, кв.138

Голова – Шатковська Ванда Тадеушівна

30. Славутська міська ГО «Німецьке товариство «Гаймат»

м.Славута, вул.Чкалова, 22/36

Голова – Кудель Сергій Германович

31. Славутська міська єврейська община

м.Славута, вул.Лісна, 19/37

Голова – Ябко Ася Семенівна

32. Славутське міське відділення Спілки поляків України

м.Славута, вул.Кірова, 29

Голова – Ковальчук Марія Омелянівна

35. Городоцьке доброчинне товариство «Полонія»

м.Городок, вул.Грушевського, 32

Голова – Загуровський Йосип Станіславович

36. Летичівська громадська організація «Культурно-освітнє товариство поляків»

смт Летичів, вул. 50-річчя Жовтня, 10

Голова – Лисенко Тетяна Вікторівна

37. Хмельницький міський осередок Спілки поляків України

м.Хмельницький, Львівське шосе, 53/1, кв.69

Голова – Медляковський Валерій Францович

38. Волочиське районне відділення Спілки поляків України

м.Волочиськ, вул.Незалежності, 3-б

Голова – Гладишевський Казимир Володимирович

39. ГО «Культурний просвітницький центр ім.Г.Сінкевича»

м.Кам`янець-Подільський, вул.Шевченка, 4

Голова – Шинкаренко Анна Тадеушівна

40. ГО «Польське музичне товариство області»

м.Хмельницький, вул.Вокзальна, 59

Голова – Портний Юрій Леонідович

41. Місцевий осередок ВГО «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер» у Хмельницькій області

м.Хмельницький, вул.Кам`янецька, 58/1

Голова – Герасименюк Ірина Михайлівна

42. Обласний осередок ВГО «Діаспора чеченського народу»

м.Старокостянтинів вул.Острозького, 17, кв.46

Голова – Сайханов Руслан Вахаєвич

43. ГО «Культурно-освітній розвиток поляків у Волочиському районі»

м.Волочиськ вул.Незалежності, 70

Голова – Стриковський Ігор Вікторович

44. Обласне міжнаціональне об’єднання «Ліга культур»

м.Хмельницький, проспект Миру, 65/1, кв.45

Голова – Штивельбанд Анна Давидівна

45. Городоцьке районне відділення Спілки поляків України

м.Городок, вул.Шевченка, 7/2

Голова – Першхайло Ірина Робертівна

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads

Календар

Грудень 2017
П В С Ч П С Н
« Лис    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031