Вшановуючи пам’ять героїв Небесної Сотні, 18 лютого 2016 р. в Хмельницькій дитячій музичній школі №2 відбувся вечір ансамблевої гри «Єднаймо ритми сердець». У виконанні учнівських та викладацьких ансамблів малих форм прозвучали різнопланові концертні твори.![сотня1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/сотня1-300x225.jpg)
Свою майстерність продемонстрували: дует сопілкарів, дует трубачів та ансамбль сопілкарів (викладач Артур Манькевич, концертмейстер Надія Корч); дуети скрипалів (викладач Тетяна Стан, концертмейстер Андрій Герасимюк); фортепіанний дует учнів молодших класів (викладач Таісія Мніца); дует домристів (викладач Світлана Бережанська, концертмейстер Світлана Степанова); дует саксофоністів (викладач Ігор Прохніцький, концертмейстер Надія Корч), фортепіанний дует учнів старших класів (викладач Світлана Степанова); тріо гітаристів (викладач Олександр Крижанівський); тріо контрабасистів (викладач Віктор Довбіус, концертмейстер Тетяна Новодон); вокальний квартет (викладач Лілія Петрусь, концертмейстер Олена Прохніцька).![сотня2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/сотня2-300x225.jpg)
Особливою родзинкою концерту стали виступи викладачів: дует піаністів у складі Андрія Герасимюка і Аркадія Герасимюка та дует гітаристів у складі Олександра Карачуна та Олександра Крижанівського.![сотня3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/сотня3-300x225.jpg)
Концерт залишив по собі добре враження і впевненість у тому, що музика, яка лунає в такий день, буде оберігати наш народ, згуртовувати та вести на більш високий щабель національної свідомості та боротьби за краще майбутнє України.