Днями Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв приймав поважних гостей – слухачів Університету третього віку. Гості ознайомилися з матеріальною базою коледжу, виставкою фоторобіт студентів та музеєм історії навчального закладу.![кп2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп2-300x200.jpg)
Для гостей заходу була представлена презентація «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія та сучасність» , під час якої учасники заходу познайомилися з історією виникнення, етапами становлення та розбудови навчального закладу, яскравими постатями викладачів різних поколінь та його гордістю – випускниками. Під час свого виступу заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О.Я. особливу увагу акцентувала на роботі з ветеранами коледжу, зокрема, волонтерській діяльності груп, запрошення ветеранів на цікаві заходи, засідання циклових комісій, виховних годинах в групах тощо.![кп3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп3-300x174.jpg)
Логічним продовженням виступу став огляд інформаційних матеріалів «Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу», в якому представлено документальні джерела та персональні теки ветеранів.![кп4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп4-300x247.jpg)
У концертній програмі «Навчаємось, зростаємо й творимо в ім’я України», яку підготували Інна Семенків, Ольга Козак, викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, свій талант представили студенти та викладачі всіх спеціальностей та спеціалізацій коледжу, зокрема, творчі колективи: інструментальний ансамбль (керівник Степан Пшинешнюк); народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (керівник Володимир Чорнобиль); театр-студія «На Зарванській» (керівник Тетяна Бойчук); викладачі Ольга Боднар, Ірина Нікітіна та концертмейстери Оксана Воробйова, Ольга Сирота; студенти Юлія Підгорна, Дана Бойко; Наталія Косарєва; Віктор Кірілов; Сергій Драгомерецький, Ростислав Ковалишен, Олег Клімов, Сергій Гуменюк; Яна Лискун; Артем Стояновський, Назар Мазур; Юлія Ширяєва; Іванна Пшинешнюк; Анастасія Сеник.![кп1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп1-300x200.jpg)
На завершення заходу ректор Університету Надія Підскоцька відзначила, що заняття університету на базі коледжу було інформаційно насиченим, емоційно піднесеним.![кп7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп7-300x200.jpg)
![кп6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп6-300x200.jpg)
![кп5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/кп5-300x197.jpg)