У Кам’янці-Подільському на центральній сцені Старого міста в рамках фестивалю народного мистецтва, присвяченого 25-ій річниці незалежності України відбулось мистецьке свято «І світ, і Всесвіт родом з України». Творчим колективам міста дарувати радість глядачам і завойовувати прихильність обласного журі не завадив навіть сильний поривчастий вітер. Свої таланти демонстрували найкращі танцівники, вокалісти та інструменталісти. Оцінювало виступи професійне журі на чолі з в.о. директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Бєлєванцевим.
Усі гості, яких учасники концерту привітали за подільською традицією короваєм, відзначили – кам’янецькі колективи знову довели свою професійність попри те, що кілька останніх номерів все-таки довелося відкласти через негоду.
Святковому дійству на площі передувала мистецька майстерня «Скарби Поділля», участь у якій взяли відомі в місті та Україні майстри народного мистецтва, та музична імпреза «Духовна міра нації Поділля», яка презентувала найкращі доробки галузі в напрямі академічного мистецтва.
За результатами конкурсного відбору кращі художні колективи представлять Кам’янець на заключному етапі фестивалю в Хмельницькому.![кам1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам1-300x199.jpg)
![кам2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам2-300x199.jpg)
![кам3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам3-300x199.jpg)
![кам4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам4-300x225.jpg)
![кам5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам5-300x225.jpg)
![кам6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам6-300x225.jpg)
![кам7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам7-300x225.jpg)
![кам8](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам8-300x225.jpg)
![кам9](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам9-300x225.jpg)
![кам10](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кам10-300x225.jpg)