Cквер Магдебурзького права у Кам’янці-Подільському одного дня перетворився на Бібліосквер. В рамках 25-ї річниці незалежності України централізована бібліотечна система провела вже традиційний ярмарок соціальних ініціатив «Бібліотека – світ нових можливостей».![SAM_3214](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/SAM_3214.jpg)
Цьогоріч на ярмарці було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів.![SAM_3188](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/SAM_3188-300x225.jpg)
Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування своїх експозицій, що ілюстрували суть проекту.![SAM_3117](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/SAM_3117.jpg)
Для кам’янчан та гостей міста діяла майстерня чарівної петельки «Секрети з бабусиної корзини», рекламувалось дистанційне навчання англійської мови «Children learn English at the library», організовано майстер-класи з виготовлення квітів з цукерок «Квітка-символ в дарунок Україні» та «Барви сонця на землі», а також майстер-клас з розпису хною по тілу (мехенді) «Візерунок щастя й долі», прорекламовано нову бібліотечну послугу – «Бебі-сіттер», представлено виставку-феєрію «Прекрасні супутники наші» та кулінарні смаколики «Королева квітів», проведено історичну вікторину «Це нашої історії кроки».![SAM_3242](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/09/SAM_3242-300x225.jpg)
Родзинкою ярмарку стали феєрія українських традицій «Як у нас на Україні» та літературно-кавові читання «Читання з ароматом кави».
У ході заходу бібліотекарі зуміли не тільки успішно представити свої напрацювання, але й щиро поспілкуватися у професійному колі та придбати нові ідеї для подальшої роботи.