9 листопада у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – Літописця українська культурна громадськість відзначає День української писемності та мови.
З нагоди свята фахівці відділу читального залу обласної бібліотеки для юнацтва провели мовний експрес “Бездонна глибина святого слова” для учнів СЗОШ №6, СЗОШ №29, ліцею №17.![гол1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/гол1-300x225.jpg)
Метою заходу є сприяння піднесенню престижу української мови серед молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій свого народу.![гол2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/гол2-300x225.jpg)
Читачі, які завітали на свято, здійснили екскурс в минуле: дізналися про виникнення писемності, про перші рукописні пам’ятки, згадали основні віхи історичного розвитку української мови, її долю сумну і героїчну водночас, про багатство і милозвучність, красу і пісенність українського слова.![гол3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/гол3-300x225.jpg)
А ще переглянули відео, прослухали прекрасні вірші, прислів’я, легенди про мову, взяли участь у конкурсі на кращого знавця української мови та на практиці відслідкували неправильне вживання деяких слів.![гол4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/11/гол4-300x225.jpg)
Інформаційним доповненням заходу стала книжкова виставка з фондів бібліотеки “Спіши у храм святого слова”.