Хмельницький обласний краєзнавчий музей з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в обласній філармонії презентував виставку “Воїни. Історія українського війська”.![вист1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист1-300x169.jpg)
Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи.
Український інститут національної пам’яті передав музею комплект постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення.![вист3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/12/вист3-300x244.jpg)
В проекті представлено військові з’єднання Давньої Русі, українці у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Українська повстанська та сучасна Українська армія.
Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви. Світлини зроблені відомим українським фотографом Анною Сенік.
Також на виставці представлені оригінали військових одностроїв, що зберігаються у фондах музею.
Наразі надзвичайно важливо, аби ті, хто зараз захищають українську землю, розуміли, що вони є продовжувачами справи тих, хто боронив нашу країну впродовж попередніх століть.