kalendar2015_b

Підбито підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”, присвяченого Т. Г. Шевченку

У виставковій залі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулися урочистості з нагоди  підбиття підсумків ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”,  присвяченого Т. Г. Шевченку. Конкурс має уже п’ятнадцятирічну історію.
Цьогоріч учні художніх шкіл, класів, відділів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва представили на конкурс 198 робіт.
Традиційно, конкурс проводиться у двох номінаціях: “Образотворче мистецтво”, де свій доробок презентували 132 учні, та “Декоративно-прикладне мистецтво” – 66 учнів.
Учнівські творчі роботи виконані у різних жанрах: сюжетно-тематичні картини, пейзажі, натюрморти, портрети, ілюстрації в техніках гуаші, акварелі, графіки, кольорового олівця, батику, ткацтва, витинанки, скульптури малих форм, викладання нитками, змішаних технік тощо.
Конкурсні роботи оцінювало журі у складі: голова журі - Валентин Ільїнський – викладач, доцент кафедри зарубіжної літератури та культурології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, заступник голови Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члени журі: Таїсія Стан – заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, голова Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений працівник культури України, Олена Савчук – директор Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи, Павло Хацаюк – директор Старокостянтинівської дитячої художньої школи, Марія Барабаш – заступник директора Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Володимир Гут – методист навчально-методичного відділу ПСМНЗ Хмельницького ОНМЦКіМ.
Рішенням журі переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” стали:
у номінації “Образотворче мистецтво”:
Шептуцолов Олександр – Старокостянтинівська ДХШ, “Швидше повертайся”,  викладач Мельничук  Г. А.
Дячук Діана –  Шепетівська ДХШ, із серії робіт “Т.Г. Шевченко –  мій улюблений письменник”, викладач  Елеон М.Й.
Жук Ольга – Хмельницька  ДШО та ДПМ, “Різдво”, викладач Нікітюк Л.С.
Цимбал Діана –  Кам’янець-Подільська міська дитяча художня школа, “Мені тринадцятий минало…”,  викладач Фльорчук О.В.
Лаптута Валерія – Волочиська  ДШМ,  “Світе тихий, краю милий..”, викладач Єрменчук-Гручман Г.М.
у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”:
Онищук Наталія – Волочиська  ДШМ, “Серце моє, зоре моя…”, викладач Авдикович О.М.
Середницька Поліна – Старокостянтинівська ДХШ, “Барви природи”, викладач Стецька Г.М.
Прокопенко Аліна – ПСМНЗ “Нетішинська міська художня школа”, “Думи мої думи”, викладач Макарик А.М.
Радецька Анна – Хмельницька ДШО та ДПМ, “Надвечір’я”, викладач Борецька Н.А.
Мельник Катерина – Хмельницька ДШО та ДПМ, “Ти край мій, моя батьківщина…”, викладач Дударчук М.В.
Всі десять робіт переможців будуть направлені до м. Києва для участі у ІV заключному етапі конкурсу.
Учні ПСМНЗ – переможці конкурсу були нагороджені дипломами, грамотами та подарунками. Всі присутні змогли переглянути виставку та насолодитися цікавим концертом  учнів дитячих мистецьких шкіл та творчих колективів міста.
Вітаємо переможців! Бажаємо подальшого творчого натхнення, успіхів та досягнень у навчанні.ц1ф ц2ф ц3ф ц4ф ц5ф

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930