kalendar2015_b

У Меджибожі готуються до консультацій з громадськістю щодо охорони та збереження пам’яток

Поряд з унікальними пам’ятками історії, архітектури, археології можна прожити все життя – але й не здогадуватися, які величезні можливості відкриває їхня дбайлива охорона та використання. Це засвідчило соціологічне опитування щодо обізнаності мешканців Меджибізької об’єднаної територіальної громади у питаннях пам’яткоохоронної діяльності, яке було проведено 19 лютого 2017 р. 87 мешканців Меджибожа та сіл Требухівці і Ставниця, тобто кожен сотий дорослий місцевий житель був проанкетований у рамках підготовки до консультацій з громадськістю на тему: “Співпраця Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” з Меджибізькою ОТГ щодо дотримання пам’яткоохоронного законодавства і збереження історичної забудови”.опит
Соціологічне дослідження провели спільно Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” та студенти Української Академії лідерства, які приїхали на Хмельниччину з 18 областей України для практичного навчання та волонтерської роботи.
Результати анкетування засвідчили, що мешканці Меджибізької об’єднаної громади у своїй більшості ще не надто усвідомлюють, якою потужною основою для соціального розвитку та добробуту є історичні пам’ятки Меджибіжчини, і що цю історико-культурну основу треба заради цього зберігати та відновлювати. Однак, громадська думка вже починає активізуватися в цьому напрямку, і, наприклад, близько 20% меджибіжчан назвали необхідність реставрації пам’яток необхідною умовою для розвитку туризму та супутньої інфраструктури.
Повністю результати соціологічного опитування будуть проаналізовані під час консультацій з громадськістю: “Співпраця Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” з Меджибізькою ОТГ щодо дотримання пам’яткоохоронного законодавства і збереження історичної забудови”, які відбудуться у конференц-залі меджибізької фортеці 23 лютого 2017 р. об 11:00.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930