kalendar2015_b

Охоронець рідного слова

У вересневі дні літератори Хмельниччини, бібліотекарі, читачі та вчителі вшановують пам’ять  великого педагога, майстра художнього слова Миколи Никаноровича Магери. Вже стало доброю традицією проводити  Магерівські читання  у  дитячих бібліотеках області.
Цьогоріч урочисте відкриття читань, приурочене 95-річчю з дня народження письменника та знаного педагога, відбулося на базі центральної бібліотеки-філії для дітей №12 Хмельницької міської ЦБС. Письменники, колеги і учні автора, вчителі та юні читачі вшанували творчість відомого подолянина Миколи Магери. Подвижники рідного подільського слова П.Маліш, В.Горбатюк, М.Цимбалюк, В.Міхалевський,  О.Лихогляд, Л.Ярохно, В.Байталюк, діти та гості поринули в глибокий та неповторний світ творчості Миколи Никаноровича. Колеги-письменники, вчителі   ділилися спогадами, а також разом із дітьми читали твори  автора. Впродовж заходу звучали українські пісні, що додавали особливої урочистості, адже письменник був не лише відомим педагогом, але й справжнім патріотом рідного краю.
Магерівські читання провели і працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. Вони відбулися у НВО №5 імені Сергія Єфремова. Читачі молодшого шкільного віку здійснили мандрівку в неповторний світ подільської природи  та подорож в країну  за творами Миколи Магери. Оповідання “Чубчик”, “Юрасик”, “Добра дівчинка”, “Хлопчаки”, “Турбота”, “Рятівник” допомогли дітям пізнати творчість відомого подолянина та збагнути важливість гарних та щирих вчинків.  Власними спогадами про автора поділилися і вчитель 3-В класу Лариса Анатоліївна Горбатюк, яка розповіла дітям про свого наставника, вкотре зазначаючи – Микола Магера понад усе любив дітей та щоразу розповідав студентам цікаві історії з життя.маг1 маг2 маг3 маг4 маг5 маг6 маг7

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Жовтень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031