Щоб зрозуміти усе про професію тележурналіста, потрібно на власні очі побачити світ, що знаходиться по той бік екрана. Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та читачі побували в обласній телерадіокомпанії “Поділля-центр”. Протягом подорожі діти не лише поринули у вир телепередач, інформації, декорацій, а навіть, спробували себе у ролі телеведучих та радіодіджеїв. Багато цікавого діти дізналися від ведучих ранкового шоу “Ранок на Поділлі”. Особливості прямого ефіру, розповіді про непередбачувані і кумедні ситуації, робота великої кількості людей, які залишаються за кадром, здивували і дорослих і школярів.
![image-0-02-05-f4c1ce993a122650b6e1af7822435e6f6c8267b34481716011dbf456334e95c4-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/image-0-02-05-f4c1ce993a122650b6e1af7822435e6f6c8267b34481716011dbf456334e95c4-V-300x168.jpg)